Teklifler listesi
5
135 800 €
(2 122 € / m²)
Satış
3
1
64 m²
Boulevard Robert Schuman, Dijon
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
64 m²
banyolar
Çevir İngilizce
EXCLUSIF - Appartement T3 de 64,06 m². Situé à proximité directe du réseau Divia et du campus universitaire.
Il est composé d'une entrée avec rangem...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
108günler
Güncellendi:
72günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Boulevard Robert Schuman, Dijon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.