SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
132 000 €
(1 375 € / m²)
Satış
4
1
96 m²
Rue St-Georges, Digne-les-Bains

yatak odası4
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Laissez-vous séduire par cet appartement T3 traversant de 98,42 m², situé au troisième étage d'un immeuble bien entretenu construit en 1881. Niché au ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue St-Georges, Digne-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar