SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
216 500 €
(3 936 € / m²)
Satış
3
1
55 m²
Rue Montigny, Dieppe

yatak odası3
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement de 3 pièces de 55 m² niché au 3e étage d'un immeuble ancien de caractère, idéalement situé à Dieppe. Offrant une vue directe...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Montigny, Dieppe
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar