SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
236 000 €
(4 370 € / m²)
Satış
3
1
54 m²
Rue Charles de Gaulle, Deuil-la-Barre

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Elsa Terrier vous propose: Appartement 3 pièces avec balcons – Situation privilégiée à proximité des garesIdéalement situé à seulement qu...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rue Charles de Gaulle, Deuil-la-Barre
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar