SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
113 000 €
(2 216 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Rue de la Petite Fontaine, Dannemarie

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez vite cet appartement de type F2 en rez-de-chaussée, un véritable atout pour un quotidien pratique et confortable.Vous trouverez un séjour ou...

Elektrik
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Rue de la Petite Fontaine, Dannemarie
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Robischung Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar