SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
219 000 €
(3 776 € / m²)
Satış
3
1
58 m²
Rue du Maréchal Leclerc, Damprichard

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

L'Agence Francimmo vous propose de découvrir en exclusivité cet appartement lumineux situé au premier étage d'une copropriété entièrement rénovée en 2...

Elektrik
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue du Maréchal Leclerc, Damprichard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Francimmo Maiche

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar