SUPA24
273 000 €
(5 151 € / m²)
Satış
3
1
53 m²
Avenue de Château du Loir, Courbevoie

yatak odası3
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Courbevoie Kilford. Au 5ème et dernier étage sans ascenseur d'un immeuble ancien, 3 pièces traversant de 53,02 m2, à rénover entièrement, offrant entr...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue de Château du Loir, Courbevoie
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agence Marceau Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar