SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
53 000 €
(1 514 € / m²)
Satış
2
1
35 m²
Rue Jean Moulin, Contrexéville

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement meublé F2 / Contrexéville. Appartement T2 Entièrement Meublé et loué - 35m² - 3ème Étage avec Ascenseur Découvrez ce T2 meublé de 35 m²,...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rue Jean Moulin, Contrexéville
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CONNECT CENTER HAUTE SAONE - ENDIE IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar