SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
90 000 €
(1 957 € / m²)
Satış
2
1
46 m²
Rue du 8 Mai 1945, Contes

yatak odası2
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Mohamed Trabelsi vous propose: Opportunité d’investissement – Appartement 2 pièces à rénover à ContesIdéal investisseur, cet appartement ...

Diğer
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Rue du 8 Mai 1945, Contes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar