SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
189 000 €
(2 864 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Place de l'Hôtel de Ville, Compiègne

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de 66 m², niché dans un environnement paisible de la rue Charles Gand à Compiègne. Situé au deuxième étage d'un immeu...

Gaz
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Place de l'Hôtel de Ville, Compiègne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar