Teklifler listesi
21
21
21
199 900 €
(3 332 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Rue Thérèse Delapierre, Combs-la-Ville
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
60 m²
banyolar
Çevir İngilizce
iad France - Florine Gobillot vous propose: COMBS-LA-VILLE – 3 PIÈCES – RÉSIDENCE DE STANDING KAUFMAN & BROAD (2009) – EXCELLENT DPE : CAu cOEur de Co...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Ayrı tuvalet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
11günler
Güncellendi:
11günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue Thérèse Delapierre, Combs-la-Ville
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.