SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
384 000 €
(4 627 € / m²)
Satış
4
1
83 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

yatak odası4
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé Quartier Marceau à Colombes, cet appartement de 4 pièces d'environ 83 m2, situé au 1er étage d'un immeuble récent de 2019, offre un cadre de vie...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Gabriel Péri, Colombes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar