SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 500 €
(5 164 € / m²)
Satış
3
1
58 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement accueillant de 58 m² situé à Colombes, alliant le charme de l'ancien à une localisation idéale. Niché dans un quartier paisi...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Gabriel Péri, Colombes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar