SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 900 €
(5 663 € / m²)
Satış
2
1
30 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

yatak odası2
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Yuan Wong vous propose: Opportunité à Saisir - Charmant Appartement Rénové de 2 Pièces à ColombesSitué dans la charmante ville de Colombe...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Rue Gabriel Péri, Colombes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar