SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
259 000 €
(2 272 € / m²)
Satış
5
1
114 m²
Rue du Ladhof, Colmar

yatak odası5
düz114 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Quartier St Joseph, proche école Pasteur, superbe appartement au deuxième étage d'un bel immeuble de caractère année 1900 très bien entretenu, de seu...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue du Ladhof, Colmar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Christelle Clauss Immobilier - Colmar

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar