SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
229 000 €
(2 974 € / m²)
Satış
4
1
77 m²
Place Charles de Gaulle, Cluses

yatak odası4
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Fanny Caffiaux vous propose: Au cOEur de la charmante ville de Cluses, découvrez ce lumineux appartement de 4 pièces situé au 5ème étage ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAyrı tuvaletYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Place Charles de Gaulle, Cluses
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar