Teklifler listesi
9
9
9
255 000 €
(7 500 € / m²)
Satış
2
1
34 m²
Rue Villeneuve, Clichy
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
34 m²
banyolar
Çevir İngilizce
EXCLUSIVITE ? L'ADRESSE CHATILLON !!! Appartement 2 pièces ? 34 m2 ? Clichy (Rue Klock) ! Et si votre prochain coup de coeur se trouvait ici ? Au coeu...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
20günler
Güncellendi:
20günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue Villeneuve, Clichy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
l'Adresse Châtillon - l'Adresse Châtillon
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
l'Adresse Châtillon - l'Adresse Châtillon