SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
52 000 €
(1 926 € / m²)
Satış
2
1
27 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

yatak odası2
düz27 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Emmanuel Martin vous propose: Appartement 2 pièces d'environ 27 m² à rénover Situé sur le secteur de Montferrand , cet appartement d'env...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar