SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
117 500 €
(2 061 € / m²)
Satış
2
1
57 m²
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand

yatak odası2
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Alexandre CHAMBEL-CARRANCA vous propose: En Exclusivité Appartement 2 pièces - Lumineux - Idéalement situé à Clermont-FerrandSitué au 9 r...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar