SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
115 000 €
(2 674 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement lumineux de 43 m², situé dans le quartier prisé de Lafayette à Clermont-Ferrand, offrant une vue époustouflante sur le Puy d...

Gaz
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar