SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
137 000 €
(2 283 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand

yatak odası3
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

CLERMONT-FERRAND, rue du clos four.   Nous vous proposons un appartement de 60m2 environ qui se compose :    -Entrée -Cuisine / Séjour  -2 chambres  -...

Gaz
Teklifin yaşı: 76günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agence Arnaud Advenier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar