Teklifler listesi
7
7
7
299 000 €
(3 181 € / m²)
Satış
4
1
94 m²
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
94 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Le Cabinet Coubertin vous propose un magnifique appartement de 94m2 en rez-de-jardin, dans le quartier Lafayette. Le bien se situe dans une résiden...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Açık yaşam alanı
Ayrı tuvalet
Zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
87günler
Güncellendi:
36günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Petit Chemin de la Sarre, Clermont-Ferrand
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.