SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
270 000 €
(5 000 € / m²)
Satış
3
1
54 m²
Avenue des Acacias, Clamart

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à Clamart, dans le Petit Clamart, cet appartement de 3 pièces de 54 m2 se trouve au rez-de-chaussée surélevé d'une résidence de 1997. Ce positio...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenue des Acacias, Clamart
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar