SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
228 000 €
(2 850 € / m²)
Satış
4
1
80 m²
Domaine du Château, Chilly-Mazarin

yatak odası4
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Chilly-Mazarin, au sein de la résidence de standing du Cardinal, recherchée et gardiennée, découvrez ce bel appartement 4 pièces de 80 m², idéal pou...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Domaine du Château, Chilly-Mazarin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar