SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
515 000 €
(6 131 € / m²)
Satış
5
1
84 m²
Avenue Thibaud de Champagne, Chessy

yatak odası5
düz84 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vous rêvez d'un appartement lumineux, moderne et sans vis-à-vis ? Ne cherchez plus ! Situé au 3 et dernier étage d'une résidence récente, calme et pa...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenue Thibaud de Champagne, Chessy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse Serris - Success immobilier - l'Adresse Serris - Success immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar