SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
235 000 €
(5 595 € / m²)
Satış
2
1
42 m²
Chemin de la Maillarde, Chennevières-sur-Marne

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Kinga Wilk vous propose: Magnifique Appartement Lumineux Avec Balcon Exposé Sud à Chennevières-sur-MarneCharmant appartement 2 pièces de ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Chemin de la Maillarde, Chennevières-sur-Marne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar