SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 900 €
(2 940 € / m²)
Satış
4
2+
102 m²
Petit Chemin des Garnaudes, Chamalières

yatak odası4
düz102 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Chamalières, en plein cœur du quartier résidentiel recherché de Beaulieu, découvrez ce vaste appartement de standing de 112 m2 situé au sein d’une p...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Petit Chemin des Garnaudes, Chamalières
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Brun Esteve Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar