Teklifler listesi
14
14
14
349 000 €
(2 770 € / m²)
Satış
5
1
126 m²
Petit Chemin des Garnaudes, Chamalières
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
126 m²
banyolar
Çevir İngilizce
CHAMALIÈRES PARC BARGOIN Appartement familial rénové 126 m2 Jardin privatif environ 350 m2 Dans un environnement calme et verdoyant, venez déco...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
21günler
Güncellendi:
11günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Petit Chemin des Garnaudes, Chamalières
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.