SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
164 300 €
(1 643 € / m²)
Satış
Atipik
1
100 m²
Rue au Change, Chalon-sur-Saône

yatak odasıatypical
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dans une copropriété, au troisième étage avec ascenseur, appartement 3 pièces de 100,89m² habitables.

Il se compose : : une vaste entrée avec des pla...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Rue au Change, Chalon-sur-Saône
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SAS THOMAS-CROLET NOTAIRES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar