SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 500 €
(3 942 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Avenue du Hazay, Cergy

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Cergy, ce confortable appartement de 2 pièces de 43,2 m2 se situe au 1er étage d'une résidence récente avec ascenseur construite en 2014. Bien entre...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue du Hazay, Cergy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar