SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
325 000 €
(2 826 € / m²)
Satış
5
2+
115 m²
Avenue du Hazay, Cergy

yatak odası5
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Au cœur de Cergy le Haut, ce splendide appartement de 5 pièces et 115 m² vous offre une opportunité rare. Situé au 6ème et dernier étage d'un immeuble...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenue du Hazay, Cergy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar