SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
200 001 €
(3 226 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Avenue du Hazay, Cergy

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A 3min à pied de la gare de Cergy-le-Haut (RER A, ligne L), des écoles et des commerces. Cet appartement exposé Sud-Est vous offre : entrée, séjour d...

Gaz
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Avenue du Hazay, Cergy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Cergy

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar