SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
253 680 €
(7 248 € / m²)
Satış
2
1
35 m²
Place Christian Bonnet, Carnac

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Acovea Immobilier Carnac vous propose ce bel appartement 2 pièces de 35 m2 (surface Carrez) traversant idéalement agencé et rénové au coeur de Port-En...

Elektrik
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Place Christian Bonnet, Carnac
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Acovea Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar