SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
109 000 €
(1 346 € / m²)
Satış
3
1
81 m²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

yatak odası3
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement T3 de 81 m2 avec vue exceptionnelleSitué au 2? étage d’une résidence proche du centre-ville accessible à pied, découvrez ce bel appartemen...

Gaz
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

3c Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar