SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
104 000 €
(2 419 € / m²)
Satış
3
1
43 m²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

yatak odası3
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Idéalement situé en plein cœur du centre-ville de Carcassonne, ce très bel appartement au 2ème étage d’une petite copropriété saura vous séduire par s...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

3c Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar