SUPA24
Oturma odası; modern stil, doğal ışık, ahşap zemin
Oturma odası
Oturma odası
145 000 €
(1 559 € / m²)
Satış
3
1
93 m²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

yatak odası3
düz93 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé au deuxième étage d’un élégant hotel particulier de la rue de Verdun, cet appartement de caractère a fait l’objet d’une rénovation complète avec...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraAhşap zeminŞömine

Elektrik
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

3c Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar