SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 670 000 €
(22 795 € / m²)
Satış
3
1
161 m²
Avenue de la Gare, Cap-d'Ail

yatak odası3
düz161 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

EXCLUSIVE: Come and discover this elegant 3 bedroom flat in a new luxury building overlooking Marquet beach in Cap d''Ail and just a few minutes'' wal...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenue de la Gare, Cap-d'Ail
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar