SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
4 970 000 €
(32 065 € / m²)
Satış
3
1
155 m²
Avenue de la Gare, Cap-d'Ail

yatak odası3
düz155 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Come and discover this elegant 3 bedroom in a new luxury building overlooking Marquet beach in Cap d''Ail and just a few minutes'' walk from the Fontv...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenue de la Gare, Cap-d'Ail
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar