SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 290 000 €
(13 163 € / m²)
Satış
3
2+
98 m²
Boulevard Leader, Cannes

yatak odası3
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the highly sought-after Croix des Gardes district of Cannes, this top-floor 3/4-room apartment is a true gem, offering breathtaking panoram...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Boulevard Leader, Cannes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sophie Peirano Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar