SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
14 880 000 €
(45 926 € / m²)
Satış
6+
1
324 m²
Chemin de Saint-Nicolas, Cannes

yatak odası6+
düz324 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

A vendre appartement exeptionel au cœur de la mythique Cannes, sur la légendaire Promenade de la Croisette, découvrez une adresse d’exception au sein ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chemin de Saint-Nicolas, Cannes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Beaurivage Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar