SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
519 000 €
(7 014 € / m²)
Satış
3
1
74 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

yatak odası3
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Bienvenue dans cet appartement lumineux de 74 m², niché dans le quartier très prisé de la basse Californie à Cannes. Ce bien d'exception, implanté dan...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Allée du Parc Springland, Cannes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar