Teklifler listesi
15
15
15
695 000 €
(13 900 € / m²)
Satış
3
1
50 m²
Rue Jean de Riouffe, Cannes
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
50 m²
banyolar
Apartment
View Urban, Kitchen Fitted, Rental Furnished
Bedrooms 2, Shower 1, Terrace 2
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
6günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue Jean de Riouffe, Cannes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.