SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
348 000 €
(6 824 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Promenade Favre Le Bret, Cannes

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Cannes Top-floor 1-bedroom apartment with sea view Located in a charming, small residence just a short walk from the beaches and only minutes from C...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Promenade Favre Le Bret, Cannes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Adhère Transactions

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar