SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
950 000 €
(10 440 € / m²)
Satış
3
1
91 m²
Rue du Pont Saint-Victor, Cannes

yatak odası3
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Eingebettet in das beliebte Viertel Croix des Gardes in Cannes präsentiert sich diese ca. 94 m² große 3-Zimmer-Wohnung mit einer 16 m² großen Veranda ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonraGüvenlik

Gaz
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Rue du Pont Saint-Victor, Cannes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Michaël Zingraf Cannes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar