SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
279 000 €
(2 607 € / m²)
Satış
5
1
107 m²
Rue Eugène Guillemin, Bron

yatak odası5
düz107 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Laissez-vous séduire par ce magnifique appartement de 107 m², idéalement situé au 4ème et dernier étage d'une résidence moderne avec ascenseur à Bron....

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Eugène Guillemin, Bron
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar