SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
103 000 €
(2 239 € / m²)
Satış
2
1
46 m²
Avenue Alfred de Musset, Brive-la-Gaillarde

yatak odası2
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Adrien Cras vous propose: Appartement 2 pièces avec Balcon à Brive-la-Gaillarde - Idéal Investissement ou Premier AchatDans une résidence...

Diğer
Teklifin yaşı: 32günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Avenue Alfred de Musset, Brive-la-Gaillarde
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar