SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
91 500 €
(1 366 € / m²)
Satış
3
1
67 m²
Rue Simone Veil, Bourges

yatak odası3
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Bourges, cet appartement de 3 pièces développe 67 m2 au 2e étage d'un immeuble avec ascenseur. Traversant et bien agencé, il offre un cadre de vie c...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Simone Veil, Bourges
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar