SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
66 000 €
(351 € / m²)
Satış
6+
1
188 m²
Place de l'Hôtel de Ville, Bourganeuf

yatak odası6+
düz188 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Immeuble de 2 appartements rénovés, libres,en centre bourg, 180m2 habitables,courette sur l'arrière idéal investisseur  Rez de chaussée :Couloir : 12...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminYeniden yapılandırmadan sonraZemin

Diğer
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 495günler

Yerellikler

Place de l'Hôtel de Ville, Bourganeuf
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Cendrillon Immobilier Bourganeuf

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar