SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
137 000 €
(1 851 € / m²)
Satış
4
1
74 m²
Rue Notre-Dame, Bourg-en-Bresse

yatak odası4
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Corinne Futin vous propose: Appartement de 4 pièces avec Balcon à Bourg-en-Bresse.Situé dans un quartier très calme de Bourg-en-Bresse, c...

Diğer
Teklifin yaşı: 162günler
Güncellendi: 129günler

Yerellikler

Rue Notre-Dame, Bourg-en-Bresse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar