SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
449 000 €
(5 613 € / m²)
Satış
4
1
80 m²
Place Gambetta, Bormes-les-Mimosas

yatak odası4
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

L'agence BGL Transactions Immobilières vous propose de venir découvrir cet appartement à vendre à Bormes les Mimosas. Dans le quartier recherché du Pi...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Place Gambetta, Bormes-les-Mimosas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Bgl Transactions Immobilières

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar